A tanév végéhez közeledve könyvtárhasználati foglalkozások keretében az osztályok visszahozták a tanév során kölcsönzött könyveket a nyári szünet előtt. A diákoknak lehetőségük nyílt a kölcsönzések rendezésére.
Köszönjük minden tanulónak és pedagógusnak az egész éves együttműködést! A könyvtári foglalkozások és a kölcsönzés szeptemberben, az új tanév kezdetével folytatódnak. Kellemes, élményekben gazdag nyári szünetet kívánunk mindenkinek!
Hétfő: ZÁRVA
Kedd - Péntek: 10.00-18.00
Szombat: 8.00-12.00
Vasárnap: ZÁRVA