Könyvtárhasználat - könyvek visszahozatala

A tanév végéhez közeledve könyvtárhasználati foglalkozások keretében az osztályok visszahozták a tanév során kölcsönzött könyveket a nyári szünet előtt. A diákoknak lehetőségük nyílt a kölcsönzések rendezésére.

Köszönjük minden tanulónak és pedagógusnak az egész éves együttműködést! A könyvtári foglalkozások és a kölcsönzés szeptemberben, az új tanév kezdetével folytatódnak. Kellemes, élményekben gazdag nyári szünetet kívánunk mindenkinek!

címkék: